Üretimin devamlılığını sağlamak, kaliteyi en üst düzeye getirmek, operatörler için riskli olan ve çalışılması zor olan koşullarda yüksek verim elde etmek, bunları yaparken de  imalat maliyetlerini düşürmek endüstriyel robotların adapte edildiği tesisler sayesinde mümkündür. Endüstriyel robotların adapte edildiği tesis ve makinalar, otomotiv, elektronik, orman ürünleri, metal sanayi, cam sanayi ve plastik sanayi başta olmak üzere bir çok imalat sektöründe, üretimin her aşamasında kullanılmaktadır. Firmaların rekabet gücünü arttırması ve işletme maliyetlerinin düşürülmesi için endüstriyel robotların kullanılması kaçınılmaz hale gelmiştir.
Robotlar, zorlu üretim şartlarında hız, hassasiyet ve güç gerektiren bütün imalat postalarında, yüksek hareket esnekliğinin vermiş olduğu avantajlara sahiptir. Maliyetini kısa zamanda çıkartır ve yüksek kar getirisi sağlar. Robotların kullanılmasıyla, eşit şartlardaki diğer firmalardan  bir adım öne geçilmiş olur.
Firmamız, endüstri sektörünün gelişen ihtiyaçları doğrultusunda, yenilikçi çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Reltes Robot; iş büyüklüğünü ayırt etmeden, saygı ve güven çerçevesinde, titizlikle en kısa yoldan problem çözmeye yönelik fikir üretmek, öneri geliştirmek ve karar almada tüm çalışanların katılımına dayalı çözüm anlayışını benimsemiştir. Amaç müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Aynı zamanda kaliteden ödün vermeden, firmalara vakit ve iş kaybı yaratmadan, mümkün olduğunca düşük maliyetli öneriler sunarak, yapılan işten mutlak sonuç elde etmektir.

Hizmet Alanları

RELTES ROBOT OTOMASYON
en son teknolojiler ile aşağıda listelenen hizmetleri sunmaktadır.

1

Robot Bakım

Kuka Robotların her türlü elektrik, elektronik ve mekanik bakımı yapılmaktadır.

2

Elektronik Arıza

Kuka Robotların her türlü elektronik arıza tamiri yapılabilmektedir.

3

İkinci El Robot

Elimizdeki ikinci el robotlar için lütfen iletişime geçiniz.

4

Robot Projelendirme

KUKA SİM programı ile robot tesis projelendirmesi yapılmaktadır.